נעים מאוד, ישי רון.

26036392_10214431991890570_1008271509_o_

כששואלים אותי "איך הגעת לעולמות המוסיקה והמדיה?" תמיד עולה בי חיוך :)

כנצר למשפחת מוסיקאים ותיקה, יצא שאת המסע שלי התחלתי בגיל מוקדם מאוד. אני זוכר את הסיפורים על סבתי ז"ל שסיימה בהצטיינות את האקדמיה הגבוהה למוסיקה בצרפת, ועל סבי ז"ל שניגן על חליל צד ובנה כלים מוסיקאליים מיוחדים. אפשר לומר שגדלתי בבית רב תרבותי, שבו הלכתי לישון לעת ערב עם מפצח האגוזים של צ'ייקובסקי, וקמתי בבוקר לצלילי פריד אל-אטרש. 

את צעדיי בעולמות הסאונד וההפקה התחלתי באזור גיל 11 אי שם ב1995, ובגיל 14 כבר הפקתי פלייבקים לטקסים בכמה בתי ספר שונים בסביבה. השקעתי שעות רבות בקריאה, למידה, ויצירה, וככל שהתעמקתי בתחום, הבנתי שפרויקטים חדשים ומאתגרים תמיד מרגשים אותי. התחושה הזו שהפכנו דמיון או מחשבה למציאות והבאנו לאוויר העולם משהו חדש ומרענן, נותנת סיפוק אדיר.

כמי שגדל בבית של מורים, הושרשה אצלי התפיסה שלצד הפרקטיקה, קיימת חשיבות רבה גם לידע תיאורטי נרחב. לכן, החלטתי לדייק ולהגדיל את ארגז הכלים שלי ולהשקיע בלימוד מקיף של התחום, החל מתקשורת שיווקית כולל קופירייטינג, אמנות כתיבת התוכן, ועולם הקולנוע. כיום אני עומל על התואר השני שלי בתחום.

במסגרת עבודתי בשני העשורים האחרונים, זכיתי לממש את התשוקה שלי ולקחת חלק בפרויקטים רבים אשר שודרו בכל אמצעי המדיה בישראל וחלקם גם בעולם. עבדתי עם אמנים מוכרים יותר ופחות, עם גופים גדולים ועסקים קטנים, עסקתי בפיתוח תכני לימוד ייחודיים, כתבתי והפקתי פרסומות, והעברתי הרצאות בפני קהלים מגוונים.

 

על מנת לעבוד בצורה ממוקדת שתאפשר מחשבה מחוץ לקופסא, יעילות, ופיתוח תוצרים איכותיים, פיתחתי שיטה ייחודית. כזו, היכולה לעטוף כל פרויקט ב360 מעלות.

 

את שיטת AMP-360 פתחתי לאחר למעלה משני עשורים של ניסיון פרקטי ותיאורטי, והיא מלווה אותי בכל פרויקט שאני לוקח בו חלק. השיטה מתמקדת בבניית כל פרויקט על בסיס מחקר וניתוח נתונים, התאמת הנרטיב והשפה הנכונה לך, והפקת התוצרים המתאימים לך.  

שיטה זו מאפשרת להפוך את החזון שלך למציאות, ולספר את הסיפור שלך באופן עוצמתי, מדויק, ותכליתי.

output_1 (10).jpg

לקוחות ממליצים