לדעת שהפרויקט שלך בידיים טובות

לאן לקחת אותך?

בדוגמאות המוצגות מטה שמחתי לקחת במגוון תפקידים. את חלקן כתבתי משלב הקונספט ועד המוצר המוגמר, את חלקן הפקתי מוסיקלית ובחלקן הקטן אף ערכתי את הוידאו והאנימציה. בכולן ערכתי סאונד, בכולן נמצא חלק ממני - וזו זכות גדולה.

לא משנה אם אתם עסק קטן, ארגון גדול או רשות מקומית, אשמח לעמוד לשירותכם ולבנות ביחד אתכם את התוצר הנכון לכם. בין אם מדובר בסרטון תדמית, הפקת קריינות\ג'ינגל או ניהול מוסיקלי של טקס\אירוע חברה - אני כאן עבורכם.

 

דוגמאות וידאו תצוגה חלקית

 
output_1 (5).jpg

פרסומות וקריינות אודיו

אני עדיין זוכר את הפעם הראשונה שקמפיין שלקחתי בו חלק יצא לשידור ב2009. הייתי יחסית חדש באולפן, וקבלתי הזדמנות פז בגלל מפיק אחר שלא יכל להגיע. למרות שזה היה קמפיין קטן לרדיו, אחזה בי התרגשות מטורפת. בכל זאת, לשבת עם הקופירייטרית המוכשרת, להפיק ולתת הנחיות לקריינית, ואז לערוך ולשלוח בלחץ זמנים היסטרי. חזרתי הביתה מאושר.

מאז, זכיתי לקחת חלק בעשרות פרויקטים ששודרו בכל אמצעי המדיה בארץ, לרבות רדיו ארצי ואיזורי, ערוצי טלוויזיה שונים, ורשתות חברתיות. אני עדיין מתרגש ליצור ולבנות מוצרי שיווק ומיתוג ממוקדים ומדויקים, ואשמח שנעשה זאת ביחד בעסק או בארגון שלך.

 בעידן המודרני, כל עסק חייב נוכחות מיתוגית עוצמתית בכל המדיות. גם אם העסק שלך קטן, הצוות שלי ואני נהיה שם עבורכם כדי לעזור לך להפיץ את הבשורה בצורה מדויקת ובהתאמה אישית לעסק שלך.

 
output_1 (11).jpg

טקסים רשמיים ואירועי חברות\ארגונים

בשני העשורים האחרונים, שמחתי לקחת חלק בעשרות הפקות, אירועים עסקיים וטקסים רשמיים. כמוסיקאים ואנשי הפקה יש לנו את היכולת לתרום לאירוע שלכם ולרגש את הקהל. אם להודות על האמת, כשאני נכנס להפקה כזו, גם אני מתרגש.​

ידוע שבכל אירוע מצליח קיימת תכנית אומנותית. יחד נכתוב בריף לאירוע בו נדבר גם על:

  •  אפיון קהל היעד.

  • איך נכון לגשת אליו מבחינת האופי המוסיקלי ותוצרי ההפקה? 

רשימה חלקית של אירועים וטקסים בהם לקחתי חלק כוללת: טקסי שואה, זיכרון ועצמאות ברחבי הארץ לרבות רשויות מקומיות כגון חיפה, ק. ביאליק, חדרה, גדרה, ק.מוצקין ועוד, אינספור בתי ספר ברחבי הארץ, ויחידות צה"ל.

 

אירועים בקהילות וחברות גדולות במשק לרבות: 80 שנים לכפר ביאליק, 40 שנים לאלמגור,  רמת ישי, ברמד, אנזימוטק, רפאל, נילית, מכללת עמק יזרעאל, ביה"ח רמב"ם ועוד.

 

 
 

השאירו פרטים ונדבר בקרוב

איזה כיף! ההודעה נשלחה. נהיה בקשר בהקדם.

Sound equipment

מה אומרים הלקוחות?